Szafa chłodnicza 1-drzwiowa 650 l ze stali nierdzewnej
OPIS
Nr katalogowy: YG-05200
Opis:
Szafa chłodnicza 1-drzwiowa marki Yato to podstawowe wyposażenie gastronomiczne umożliwiające przechowywanie dużych ilości produktów spożywczych w warunkach chłodniczych. Wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują, że produkty firmy Yato sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających kuchniach.
Szafa chłodnicza została przygotowana z myślą o przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w komorze produkty nie tracą swojej świeżości.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane ze wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada górny agregat chłodniczy marki Danfoss o mocy 215 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności względnej 55%.
Sterowanie szafą chłodniczą odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatora oraz funkcją automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów.
Komora szafy chłodniczej została wyposażona w oświetlenie.
Istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie 120-180 mm za pomocą 4 regulowanych nóżek.
W zestawie:
- 3 półki rusztowe powlekane PVC o nośności 40 kg – przy równomiernym obciążeniu. Półka umożliwia przechowywanie pojemników GN 2/1.
- zamek do drzwi
Dane techniczne:
| Szerokość | 740,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 830,00 mm |
| Wysokość | 2 010,00 mm |
| Pojemność | 650,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Oświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 215 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Ilość drzwi | 1,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie