Stół chłodniczy z 4 szufladami 220 l z agregatem dolnym
OPIS
Nr katalogowy: YG-05280
Opis:
Stół chłodniczy 4-szufladowy z blatem roboczym marki Yato to podstawowe wyposażenie lokali gastronomicznych oraz zakładów przetwórczych. Nierdzewny blat oraz możliwość regulacji temperatury sprawia, że stół chłodniczy świetnie sprawdzi się podczas przygotowywania pizz, sałatek oraz dań przygotowywanych ze świeżych składników.
Stół chłodniczy został przygotowany z myślą o krótkotrwałym przechowywaniu żywności w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w komorze produkty nie tracą swojej świeżości i mogą być serwowane przez cały dzień.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada boczny agregat chłodniczy maki Zanussi o mocy 170 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności względnej 55%.
Sterowanie stołem chłodniczym odbywa się za pomocą wygodnego elektronicznego sterownika marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Chłodzenie statyczne z wymuszonym obiegiem wentylatora gwarantuje rozprowadzanie powietrza po całej komorze, dzięki czemu warunki termicznej są jednakowe w całym urządzeniu. Dodatkowo stół chłodniczy został wyposażony w funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania szuflad. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się szuflady, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów.
Szuflady umożliwiają przechowywanie pojemników GN 1/1 oraz butelek o wysokości max 150 mm.
Dane techniczne:
| Szerokość | 900,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 700,00 mm |
| Wysokość | 870,00 mm |
| Pojemność | 220,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 170 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość szuflad | 4,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie