Stół chłodniczy do pizzy 2-drzwiowy z 7 szufladami i blatem granitowym 580 l
OPIS
Nr katalogowy: YG-05310
Opis:
Stół chłodniczy do pizzy 2-drzwiowy z 7 szufladami marki Yato to doskonałe urządzenie umożliwiające komfortowe przygotowywanie dużych ilości pizz. Granitowy blat oraz możliwość regulacji temperatury sprawia, że stół chłodniczy to podstawowe wyposażenie każdej profesjonalnej pizzerii. Wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują, że produkty firmy Yato sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających restauracjach.
Stół chłodniczy do pizzy został przygotowany z myślą o profesjonalnych pizzeriach serwujących pizze zarówno w stylu włoskim, jak i amerykańskim. Stół pozwala na krótkotrwałe przechowywanie żywności w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Możliwość utrzymywania zadanej temperatury do 8°C sprawia, że przechowywane w urządzeniu produkty nie tracą swojej świeżości i mogą być serwowane przez cały dzień.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201. Wykorzystanie stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwe w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal wykorzystana do produkcji urządzenia gwarantuje elegancki i prosty wygląd.
Dla zachowania wysokiego poziomu higieny urządzenie zostało wyposażone w blat roboczy wykonany z granitu. Twarda, gładka powierzchnia blatu umożliwia szybkie wyrabianie ciasta na pizzę, a dzięki zastosowaniu granitu ciasto nie przykleja się do blatu. Dodatkowo granit jest łatwy w zachowaniu w czystości oraz spełnia wszystkie wymagania sanepidu.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada boczny agregat chłodniczy marki Embraco o mocy 215 W. Agregat wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 30°C i wilgotności 55%.
Sterowanie stołem chłodniczym do pizzy odbywa się za pomocą elektronicznego sterownika z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Prosty panel sterowania umożliwia monitorowanie i dokładna zarządzanie temperaturą w urządzeniu.
Chłodzenie z wymuszonym obiegiem wentylatora gwarantuje rozprowadzanie powietrza po całej komorze, dzięki czemu warunki termicznej są jednakowe w całym urządzeniu. Dodatkowo stół chłodniczy został wyposażony w funkcję automatycznego odszraniania.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania projektanci Yato zadbali o ergonomiczne uchwyty do otwierania drzwi. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w samozamykające się drzwi, które ograniczają ryzyko utraty świeżości przechowywanych produktów.
Po lewej stronie urządzenia znajduje się 7 niechłodzonych szuflad, które świetnie sprawdzą się do przechowywania niezbędnych przyborów czy przypraw.
W zestawie:
- 2 półki rusztowe powlekane PVC o nośności 40 kg – przy równomiernym obciążaniu. Półka umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Dane techniczne:
| Szerokość | 2 025,00 mm |
|---|---|
| Głębokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 1 000,00 mm |
| Pojemność | 580,00 l |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 215 |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °C do 30 °C) |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 8 °C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 2,00 szt. |
| Liczba półek | 2,00 szt. |
| Ilość szuflad | 7,00 szt. |
Faktura VAT.
SKONTAKTUJ SIĘ
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Mazowieckie