Dodano dnia 16 września 2025
Lada przeszklona 96/25/1
2200 zł
Firma
Stan: Używane
Marka: Polgast
OPIS
Nr katalogowy: 236185
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 900 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 1270 mm |
| Pojemność | 247 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 145 W |
| Zużycie energii | 3,52 kWh/dobę |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Faktura VAT-marża.
ID 17931
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie