Dodano dnia 04 czerwca 2025
Kostkarka do lodu chłodzona powietrzem 35 kg/24 h
2750 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: HENDI
OPIS
Nr katalogowy: 271575
Opis:
- Obudowa wykonana ze stali kwasoodpornej
- Drzwi i komora zapasu z tworzywa
- Sterowanie elektroniczne
- Chłodzenie powietrzem
- Wydajność: do 35 kg/24 h (ok. 1940 kostek)
- Ilość kostek na cykl: 45 szt.
- Pojemnik zapasu: 15 kg (ok. 830 kostek)
- Kostki pełne, przezroczyste o wymiarach 20x20x(H)20 mm
- Wytwarzanie kostek metodą podawania wody na zmrażaną kratownicę
- Wymagane podłączenie do prądu, wody i kanalizacji
- Urządzenie pracuje do temp. otoczenia +38°C
- Wytworzone kostki są sklejone w taflę.
Dane techniczne:
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość | 448 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 798 mm |
| Wydajność na dobę | 35 kg/24h |
| Rodzaj chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Pojemnik zapasu | 15 kg (830 kostek) |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 300 W |
| Czynnik chłodniczy | R134a |
| Waga | 29.10 kg |
Faktura VAT.
ID 14830
SKONTAKTUJ SIĘ
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Mateusz
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
Mazowieckie
Mazowieckie