Dodano dnia 28 maja 2025
Taboret grzewczy G-2KB 1K700
5050 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 1051403
| Rodzaj gazu | Gaz płynny Dysze do gazu ziemnego H i L dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik podwójny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Płomień pilotowy | tak |
| Nośność maks. | 70 kg |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| Tryb pracy | Gaz |
| Właściwości | – |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 7 000 W |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Materiał | CNS 18/10 Rama żebrowa żeliwna |
| Ważna wskazówka | Średnica garnka musi wynosić minimum 22,5 cm Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów |
| szerokość | 450 mm |
| głębokość | 475 mm |
| wysokość | 500 mm |
| waga | 20,2 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14248
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE