Dodano dnia 28 maja 2025
Taboret grzewczy E 1K350
4700 zł
Firma
Stan: Używane
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 105343
| Napięcie | 380-400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Średnica pola grzewczego | 300 mm |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ilość stopni mocy | 6 |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Ochrona przed przegrzaniem | nie |
| Moc przyłączeniowa | 3,5 kW |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Właściwości | – |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 3 500 W |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 500 mm |
| głębokość | 500 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 16,4 kg |
Faktura VAT.
Podana cena jest ceną NETTO.
ID 14232
SKONTAKTUJ SIĘ
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Iza
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE