Dodano dnia 22 maja 2025
Patelnia uchylna 700 E51LHK
19500 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 286681
| Moc przyłączeniowa | 10 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Pojemność | 60 l |
| Pojemność użytkowa | 52 l |
| Seria | 700 |
| Przyłącze wody | 3/4″ |
| Kranik doprowadzający wodę | tak |
| Materiał misy | Stal szlachetna Dno Duplex |
| Szerokość misy | 670 mm |
| Głębokość misy | 400 mm |
| Wysokość misy | 190 mm |
| Mechanizm przechyłowy | Ręcznie |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Właściwości | Pokrywa uchylna |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 800 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 109,4 kg |
Faktura VAT.
Podana cena oznacza cenę NETTO.
ID 13746
SKONTAKTUJ SIĘ
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE