Dodano dnia 21 maja 2025
Frytownica 650, szer. 400, 10L
6000 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 115204
Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Grzałka | Możliwość wychylenia |
| Szerokość kosza | 163 mm |
| Głębokość kosza | 295 mm |
| Wysokość kosza | 110 mm |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | nie |
| Seria | 650 |
| Kolor | Srebrny |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Ilość komór | 1 |
| Pojemność komory | 10 l |
| Ilość koszy | 1 |
| Termostat bezpieczeństwa | tak |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | – |
| W zestawie | 1 kosz 1 pokrywa |
| Moc przyłączeniowa | 9 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 295 mm |
| waga | 20,1 kg |
ID 13496
SKONTAKTUJ SIĘ
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE