Dodano dnia 20 maja 2025
Kuchnia el. 650, szer. 700 4PL, PEl
11400 zł
Firma
Stan: Nowe
Marka: Bartscher
OPIS
Nr art. 115058
Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.
| Rodzaj piekarnika | elektryczny |
| Zakres temperatury od | 110 °C |
| Zakres temperatury do | 280 °C |
| Funkcje piekarnika | Powietrze obiegowe Grzałka górna / dolna z funkcja grillowania |
| Piekarnik wielofunkcyjny | nie |
| Szerokość piekarnika | 570 mm |
| Głębokość piekarnika | 490 mm |
| Wysokość piekarnika | 295 mm |
| Norma gastronomiczna | 1/1 GN |
| Moc przyłączeniowa piekarnika | 4,3 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Seria | 650 |
| Typ | Urządzenie stojące |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Rodzaj pól grzewczych | Elektr. |
| Ilość pól grzewczych | 4 |
| Ułożenie pól grzewczych | 2 x 2,6 kW, 2 x 1,5 kW |
| Wielkość pól grzewczych | 2 x Ø 220 mm, 2 x Ø 180 mm |
| Regulowana wysokość nóżek | tak |
| W zestawie | 1 ruszt 1 blacha do pieczenia |
| Moc przyłączeniowa | 12,4 kW |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Ważna wskazówka | – |
| szerokość | 700 mm |
| głębokość | 650 mm |
| wysokość | 870 mm |
| waga | 70 kg |
Faktura VAT.
Podana cena oznacza cenę VAT.
ID 13404
SKONTAKTUJ SIĘ
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
FIRMA
Izabela
Na KOMISGASTRO od 2022
Ostatnio online wczoraj 14:25
Ostatnio online wczoraj 14:25
LOKALIZACJA
Warszawa
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE